Kerstavond Geef een reactie Zondag 24 december: De bemanningsleden van de yagis, Kiarow, Dutch Spirit, Ayron en de soltar brachten Kerstavond door bij Hans en Diana. Spareribs stonden op het menu.
A CHRISTMAS CAROL IN DE ZIGGO DOME Geef een reactie Zaterdag 23 december: Met de buren naar de Christmas Carol in Ziggo Doom.
Ook van boven Geef een reactie Vrijdag 15 december: Afgelopen week is iedereen weer druk in de weer geweest met de verlichting. Ook van boven hebben ze een mooi zicht op de haven.
Code rood Geef een reactie Dinsdag 12 december: Code Rood vanmiddag en vanavond voor grote delen van het land door sneeuwval.
Herinneringen zijn heel kostbaar Geef een reactie Zaterdag 2 December: Het was lekker, in overvloed en met dank aan Ome Rik.