Zondag 30 augustus: We stapten op de vouwfietsen voor een rit van Senheim naar Brem. Wat een geasfalteerd fietspad had moeten zijn, veranderde na een paar honderd meter in een spoor van zand, klei en losse stenen. Niet bepaald ideaal voor onze kleine wielen, maar we zetten door. Met af en toe een stukje lopen bereikten we uiteindelijk Brem.
Om stroom te sparen voor de terugweg, fietsen we heen vrijwel alles op eigen kracht; alleen heuvel op ging de ondersteuning aan. In Brem vulden we de energievoorraad aan met een halve liter alcoholvrij bier en een flinke punt cheesecake voor de koolhydraten.
De accu’s bleken op de terugweg meer dan genoeg puf te hebben. Eenmaal op de camping sloten we de laatste avond af: morgen trekken we weer verder!
